Bir Çin Efsanesi : Lida

Bir Çin Efsanesi : Lida

Lida, Dünya’ya Çinli şifacıların büyük bir hediyesidir. Bu katkısız ve içinde kimyasal madde bulunmayan tamamen bitkisel haplar sayesinde fazla kilolarınızdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Bunun dışında vücutta fazla su ve toksinleri atılmasını da hızlandırır. Bu sayede spor yapmadan hem ter atar hem de tekrar su içerek dolaşımınız hızlanır. Bildiğiniz üzere su içmenin zayıflama üzerindeki etkisi tartışılmazdır. Bir anlamda vücudunuzun temizlenmesi sağlayan su içlemi eylemi, lida sayesinde çok hızlanır.
Normal zayıflama döneminde halsiz kalma gibi problemler yaşarsınız veya ağır kimyasallar altında vücudunuzda gizlenen birçok hastalık ortaya çıkar ve sizi tehlikeli bir tedavinin pençesine iter. Lida ile bunların hiçbirine maruz kalmazsınız, çünkü lida’nın ham maddesi bitkilerdir. İşte bu yüzden ona ilaç yerine bitkisel şifa tableti diyebilirsiniz.
Lida ile kazandığınız lida zayıflama yetisinin dışında çok aktif bir hale geldiğinizi de görebileceksiniz. İçinde bulunan bazı kimyasal olmayan maddelerin etkisi ile hem enerjik hem parlayan bir yıldıza dönüşürsünüz. Bu yüzden daha neşeli olursunuz. Bu neşe kaynağı sayesinde stres ve depresyon gibi rahatsızlıklarınızdan da kurtulursunuz. Lida’yı bir ilaç olarak değil, besin olarak görmelisiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s